Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Jiří Chválek - cestovatel a spolumajitel CK Avetour s.r.o.

 Jiří Chválek

spolumajitel CK Avetour s.r.o.

Motto: Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se a poznat, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému.

 

Jmenuji se Jiří Chválek. Před více než 30 lety jsem měl odvahu a neskonalou touhu položit základní kameny naší rodinné cestovní kanceláře. Člověk by měl zřejmě v životě dělat to, co ho baví a čemu rozumí, což vůbec  neznamená, že jsem hned všemu porozuměl, ale síla a zápal z pocitu dálek byla naprosto rozhodující. Již jako malý synek jsem roztáčel svůj globus na nočním stolku a snil své sny o dalekých cestách, které se v pravý čas staly realitou.

 

První počiny byly hned zkraje velice odvážné, kdy jsme zkraje roku 1994 se stařičkou Karosou  vykonali cestu do Izraele přes Balkán, Turecko, Sýrií, Jordánsko a Egypt. Nakonec jsme  se z naší legendární cesty vrátili o 3 dny později, ale s úžasnými prožitky a s vědomím, že by se Izrael mohl stát naši doménou a jakousi výkladní skříní. V těchto snahách se pokračovalo a do Svaté země jsme postupně mířili i loděmi a letadly.

 

Čas a požadavky cestujících se posunuly dál a tak koncem devadesátých let jsme již pronikli do takových destinací jako je Thajsko, Vietnam, Austrálie, Mexiko, USA, Guatemala, Belize, Honduras, Čína, Barma, Tasmánie.

 

Nechvalně známé události v New Yorku z roku 2001 cestování trošku přibrzdilo, ale o to větší výzvou pro nás bylo najít nové země, které by mohly být v souladu s přáním i náročnější klientely, a tak se nám postupně otevřely vpravdě exotické státy jako např. perly černé Afriky v podobě Tanzanie, Keňi a Zanzibaru, kde jsme zejména v prvních dvou zemích poznali zblízka nespočet zástupců rovníkové fauny v podobě safari ve volné přírodě. V době nedávno minulé jsme opakovaně brousili zeměkouli přes odlehlé Havajské ostrovy, panenskou Aljašku, či magické Borneo.

 

Za uplynulá léta jsme se stali jedním z nejvýznamnějších tour operátorů v naši zemi pro Izrael, kde se prohloubily a rozšířily styky s touto biblickou zemí o sousední Jordánsko a Egypt.

 

Nechceme spát na „vavřínech“ a spokojit se s dosaženými metami a proto jsme stanuli před další výzvou na rok 2015, kdy se zařadily do nabídky jedinečné cesty do srdce Pacifiku, ponořených na ostrovech Francouzské Polynésie.

 

Nespočet velkých zájezdů a cest jsem si odcestoval jako průvodce sám a konám tak i nadále, protože svoji práci vnímám i jako poslání a službu druhým. Spokojený účastník při našich cestách, mě naplňuje pravým štěstím a zadostiučiněním při této náročné a zodpovědné práci.

 

Díky prosperitě a úspěchu v této oblasti můžeme i nemalým dílem přispívat a podporovat i mnohé charitní projekty a dobročinné organizace.

 

Jsem si plně vědom, že bych bez vás nemohl dělat, co dělám a co mě opravdu baví, proto vždy s respektem a krásným chvěním očekávám každou další cestu.

Chci proto pokračovat a jít kamkoliv, pokud to bude dopředu.

 

Vždy váš Jiří Chválek. 

vyberte si zájezd sipky
NOVINKA
Cena včetně tax: 45.990 Kč
délka pobytu:
13 dní

termín:
09.11. - 21.11.2023
2023 Jordánsko, Izrael a Palestina + Akaba Ultra dlouhá nová cesta Jordánskem, Izraelem a Palestinou s relaxem v Akabě = dva zájezdy v jednom v doprovodu českého průvodce více zde »
NOVINKA
Cena včetně tax: 27.990 Kč
délka pobytu:
8 dní

termín:
21.11. - 28.11.2023
2023 Izrael, Palestina Nový poznávací okruh po Izraeli a Palestině s koupáním ve Středozemním a Mrtvém moři. Zájezd doprovází český průvodce. více zde »
Cena včetně tax: 36.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
30.06. - 10.07.2023
2023 Izrael, Palestina, Jordánsko Záloha pouze 990 Kč! Speciální letní poznávací zájezd s bohatým programem a koupáním v Rudém, Mrtvém, Středozemním a Galilejském moři více zde »
Cena včetně tax: 34.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
05.09. - 14.09.2023
2023 Izrael, Palestina Rozšířený poznávací zájezd s návštěvou historických památek a koupáním v Mrtvém a Středozemním moři v doprovodu vynikajícího českého průvodce! více zde »
Cena včetně tax: 39.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
18.09. - 28.09.2023
2023 Izrael, Palestina, Jordánsko Záloha pouze 990 Kč! Objevte historická místa s odborníky na Blízký východ. Zájezd doprovází erudovaný průvodce! více zde »
Zobrazit další zájezdy