Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Jiří Chválek - cestovatel a spolumajitel CK Avetour s.r.o.

 Jiří Chválek

spolumajitel CK Avetour s.r.o.

Motto: Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se a poznat, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému.

 

Jmenuji se Jiří Chválek. Před téměř 26 lety jsem měl odvahu a neskonalou touhu položit základní kameny naší rodinné cestovní kanceláře. Člověk by měl zřejmě v životě dělat to, co ho baví a čemu rozumí, což vůbec  neznamená, že jsem hned všemu porozuměl, ale síla a zápal z pocitu dálek byla naprosto rozhodující. Již jako malý synek jsem roztáčel svůj globus na nočním stolku a snil své sny o dalekých cestách, které se v pravý čas staly realitou.

 

První počiny byly hned zkraje velice odvážné, kdy jsme zkraje roku 1994 se stařičkou Karosou  vykonali cestu do Izraele přes Balkán, Turecko, Sýrií, Jordánsko a Egypt. Nakonec jsme  se z naší legendární cesty vrátili o 3 dny později, ale s úžasnými prožitky a s vědomím, že by se Izrael mohl stát naši doménou a jakousi výkladní skříní. V těchto snahách se pokračovalo a do Svaté země jsme postupně mířili i loděmi a letadly.

 

Čas a požadavky cestujících se posunuly dál a tak koncem devadesátých let jsme již pronikli do takových destinací jako je Thajsko, Vietnam, Austrálie, Mexiko, USA, Guatemala, Belize, Honduras, Čína, Barma, Tasmánie.

 

Nechvalně známé události v New Yorku z roku 2001 cestování trošku přibrzdilo, ale o to větší výzvou pro nás bylo najít nové země, které by mohly být v souladu s přáním i náročnější klientely, a tak se nám postupně otevřely vpravdě exotické státy jako např. perly černé Afriky v podobě Tanzanie, Keňi a Zanzibaru, kde jsme zejména v prvních dvou zemích poznali zblízka nespočet zástupců rovníkové fauny v podobě safari ve volné přírodě. V době nedávno minulé jsme opakovaně brousili zeměkouli přes odlehlé Havajské ostrovy, panenskou Aljašku, či magické Borneo.

 

Za uplynulá léta jsme se stali jedním z nejvýznamnějších tour operátorů v naši zemi pro Izrael, kde se prohloubily a rozšířily styky s touto biblickou zemí o sousední Jordánsko a Egypt.

 

Nechceme spát na „vavřínech“ a spokojit se s dosaženými metami a proto jsme stanuli před další výzvou na rok 2015, kdy se zařadily do nabídky jedinečné cesty do srdce Pacifiku, ponořených na ostrovech Francouzské Polynésie.

 

Nespočet velkých zájezdů a cest jsem si odcestoval jako průvodce sám a konám tak i nadále, protože svoji práci vnímám i jako poslání a službu druhým. Spokojený účastník při našich cestách, mě naplňuje pravým štěstím a zadostiučiněním při této náročné a zodpovědné práci.

 

Díky prosperitě a úspěchu v této oblasti můžeme i nemalým dílem přispívat a podporovat i mnohé charitní projekty a dobročinné organizace.

 

Jsem si plně vědom, že bych bez vás nemohl dělat, co dělám a co mě opravdu baví, proto vždy s respektem a krásným chvěním očekávám každou další cestu.

Chci proto pokračovat a jít kamkoliv, pokud to bude dopředu.

 

Vždy váš Jiří Chválek. 

vyberte si zájezd sipky
Cena včetně tax: 29.990 Kč
délka pobytu:
13 dní

termín:
08.09. - 20.09.2019
2019 Izrael, Palestina Poutní zájezd do Svaté země s mimořádně bohatým programem! V ceně lanovka + vstup na Masadu více zde »
Cena včetně tax: 28.490 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
13.10. - 23.10.2019
2019 Izrael, Palestina Jedinečný zájezd s oslavou židovského svátku Sukot doplněný přednáškami v doprovodu Mgr. Karla Hrdličky! více zde »
Cena včetně tax: 31.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
18.11. - 27.11.2019
2019 Izrael, Palestina, Jordánsko S odletem z Vídně a transferem z Brna na letiště a zpět zdarma! více zde »
Cena včetně tax: 25.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
19.11. - 29.11.2019
2019 Izrael, Palestina Extra rozšířený bohatý poznávací program po Izraeli a Palestině včetně lanovky a vstupu na pevnost Masada více zde »
Cena včetně tax: 30.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
01.12. - 10.12.2019
2019 Izrael, Palestina, Jordánsko Odlet z Vídně s transferem z Brna na letiště ve Vídni a zpět! V doprovodu českého průvodce! více zde »
Zobrazit další zájezdy