Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Ivana Ašenbrenerová

07.10.2023

Izrael

Izrael, Palestina, Jordánsko

Velké poděkování Ing. Nemerovi Shbatovi, díky jehož organizačním schopnostem, znalosti problematiky všech navštívených zemí, humoru a nadhledu jsme s přáteli strávili nezapomenutelnou dovolenou. Ivana

Hana Zákopčanova

07.10.2023

Izrael

19.-26.9.2023 Izrael

Zúčastnili jsme se zájezdu s maminkou, už dlouho o této cestě mluvila a nyní se nám to podařilo realizovat. Nelituji, úžasné,země plná kontrastů. Myslím, že pro řadu lidí je tato cesta,životní cesta. Není,co více dodat. Děkuji Ave tour i jejímu skvělému průvodci Ing.Petru Moravcovi za možnost se zúčastnit. Doporučuji všem!

Gabriela Smoláková

02.10.2023

Izrael

Izrael Palestina 19-26-9-2023

Tak jsme se s kámoškou vydaly na pouť do Izraele. Před 4 lety nám ji překazila moje zlomená noha a Covid. Teď vím, že kdo si počká, ten se dočká. Nádherná pouť do míst, kde jsou počátky naší víry a kultury s překrásnými výklady historie pana Petra Moravce. Opravdu tento strávený čas a vynaložené finance stály za to. Moc obě doporučujeme. Jistě si dovezete spoustu veselých zážitků, co píše sám život.

Hana Ďuranová

01.10.2023

Izrael

Izrael 19.9-26.9.2023

Zájezd do Izraele od vaší CK byl plný poznání. Ubytování v hotelu,pokoje byly celkem čisté, perzonál velmi vstřícný,milý,jídlo velmi chutné.Celý program zájezdu velmi zajímavý. Díky panu průvodci jsme nejen tuto zajímavou zemi poznali ,ale jsme se toho také hodně dozvěděli. Tento zájezd bych všem určitě doporučila.

Robert Jakubíček

30.09.2023

Izrael

Izrael,Palestina

Zúčastnil jsem se zájezdu v termínu 19.-26.9.2023 a musím říci,že s manželkou nelitujeme ani na okamžik,ačkoli pro nás byla tato dovolená hlubokým zásahem do rodinného rozpočtu.Země tak rozporuplná,ale překrásná a dechberoucí.A ve spojení s vaší cestovkou jedinečný a naprosto dokonalý zážitek.Ovšem? Neodmyslitelným pojítkem mezi destinací a agenturou je váš jedinečný průvodce,pan Petr Moravec.Člověk s takovým všeobecným přehledem,bezednou studnicí historických vědomostí,politických znalostí v tolik složité zemi,náboženským nadhledem a přesto s tak zúčastněným výkladem až se člověku svírá hrdlo,se jen tak nevidí.A společně s klidným,srozumitelným,vlídným a podmanivým projevem je puncem vaší cestovní kanceláře.Navíc byl pan Moravec velmi vstřícný k dotazům a potřebám účastníků,ve věcech organizačních či pomocí s výměnou peněz nebo s nákupy.Chtěl bych mu touto cestou ze srdce poděkovat a vyzdvihnout jeho profesionalitu.S pozdravem,Robert Jakubíček s manželkou Lenkou.

Vojtěch Havel

28.07.2023

Izrael

Izrael + Jordánsko 30.6.-10.7.2023

Vážení, dovolte mi touto cestou poděkovat za uspořádání zájezdu. V Izraeli jsme již s vámi byli podruhé a opět jsme byli celá rodina nadšeni jak z programu / obohaceného i návštěvou úžasné jordánské Petry a pouště Wadi Rum /, tak průvodcem panem ing. Moravcem, který svými zasvěcenými komentáři o historii i současnosti oblasti umocnil naše cestovatelské zážitky a vyvolal u nás zájem se tématem Blízkého východu dále zabývat. Vážíme si, že zaměstnáváte takto fundované průvodce / podobnou dobrou zkušenost máme i s paní Mgr. Benešovou ze zájezdu před 12 roky/. S velkým díky, Havlovi

Petra Šmigurová

27.07.2023

Izrael

Dovolená Jordánsko, Palestina a Izrael - květen 2023

7.- 18.5.23 jsem se s vaší cestovní kanceláří zúčastnila poznávacího zájezdu do Jordánska, Palestiny a Izraele. Chtěla bych touto cestou poděkovat vám, za skvěle sestavený program, ale hlavně našemu panu průvodci Nemerovi za jeho vynikající znalosti a povídání a péči o nás všechny, i když to s námi někdy neměl jednoduché. Vše ale zvládl s nadhledem a humorem sobě vlastním. Nemo, děkuji. Díky tomu všemu se pro mne dovolená stala neskutečným zážitkem a předčila všechna má očekávání.

Jitka Rídlová

17.07.2023

Izrael

Poznávací zajezd Jordansko,Izrael,Palestina

Zúčastnila jsem se poznávacího zájezdu do Izraele,Jordánska a Palestiny a za mě dávám 1*. Zájezd byl velmi dobře připraven, vedoucí zájezdu byl nabitý informacemi a ubytování a strava byla na dobré úrovni. Určitě to nebyl můj poslední zájezd s Avetourem. Jitka Rídlová

Pliskovi

16.07.2023

Izrael

Dovolená Jordánsko, Izrael, Palestina 30.6.-10.7.2023

Děkujeme cestovní kanceláři za skvělou dovolenou - perfektně sestavený program a úžasnou práci průvodce pana Moravce. Nejen za jeho obdivuhodné znalosti historie a Izraele, skvělý vyprávěčský talent, ale i práce "nad rámec" průvodčího (večerní Izrael..).

Mgr. Barbora Salome Bozděchová

04.07.2023

Izrael

Dovolená v Izraeli a Palestině 18.5.2023-25.05.2023

Ač již máme červenec 2023, stálé okouzlení z květnové dovolené ze mě nevyprchalo. Bylo to 8 přenádherných dnů. Nejenom díky prostředí Blízkého východu, kde se mísí kultury a historie, ale hlavně díky bytí naší paní průvodkyně Mgr. Václavě Benešové. Paní průvodkyně nejenom mě ohromila naprosto ohromujícím všeobecným přehledem. Smekám. Dále empaticky lidským přístupem. Bylo mi ctí a národním svátkem.

Kateřina Hejnicová

17.06.2023

Izrael

Dovolená v Izraeli, Palestině a Jordánsku - květen 2023

Zúčastnila jsem se zájezdu CK Avetour do Izraele, Jordánska a Palestiny ve dnech 07.-18. května 2023. Zájezdem nás provázel pan Ing. Nemer Shbat, kterému bych touto cestou chtěla moc poděkovat. Nejenže byl nesmírně erudovaný pokud jde o znalosti míst, která jsme navštívili, ale projevil i skvělé lidské kvality. Po celou dobu byl milý, laskavý, vstřícný, trpělivý, ochotně řešil individuální potřeby a přání klientů, což při počtu účastníků považuji za obdivuhodné. Nejednou se ocitl ve svízelné situaci, kdy zájmy klientů byly značně rozdílné, i v takových situacích si dokázal poradit myslím velmi profesionálně. Zaslouží si obdiv a dík, ráda se s ním na některé z příštích cest zase setkám.

Renata Ouředníková

09.06.2023

Izrael

Izrael a Palestina 18.-25.5.2023

Před 14 dny jsme se vrátili z výše uvedeného zájezdu. Jsme nadšeni z perfektní organizace zájezdu a z nejúžasnější průvodkyně, kterou jsme zatím na našich cestách zažili- Mgr.Václavy Benešové. Prosím moc jí pozdravujte a poděkujte za profesionální výklad, lidský přístup a ochotu. Vše bylo skvělé, máme spoustu zážitků a určitě s Vaší CK ještě někam vyrazíme. Všude Vás doporučujeme a chválíme.

Cena včetně tax: 37.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
07.03. - 17.03.2024
2024 Izrael, Palestina a Jordánsko Tématicko-poznávací zájezd s návštěvou historických míst i s jordánskou Petrou, pouštní oblastí Wadi Rum a koupáním ve třech mořích. Zájezd doprovází český průvodce. více zde »
Cena včetně tax: 39.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
28.03. - 07.04.2024
2024 Izrael, Palestina a Jordánsko Poznávací cesta po nejslavnějších památkách. Navštivte i skalní město Petra a vykoupejte se ve třech různých mořích. více zde »
Cena včetně tax: 28.490 Kč
délka pobytu:
8 dní

termín:
14.04. - 21.04.2024
2024 Izrael, Palestina Týdenní okruh po nejzajímavějších památkách včetně koupání v Mrtvém moři. Zájezd doprovází český průvodce. více zde »