Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Zuzana Bugová

27.09.2019

Izrael

12.9.2019 -22.9.2019 Izrael, Jordánsko

Dobrý den, s kamarádkami jsem byla na zájezdu Izrael, Jordánsko v termínu 12.9. - 22.9.2019... vše bylo skvělé, ale bez úžasného pana Vavříka by zážitek nebyl tak úchvatný..Je excelentní odborník,vynikající společník s nekonečnou trpělivostí, vlídností, vstřícností, prostě s ním to byl zájezd s výhrou navrch. Chceme mu touto cestou moc poděkovat za celou skupinu, která i díky němu byla kompaktní a přátelská.

Jiřina Tokarská

26.09.2019

Izrael

Izrael a Jordánsko 15. 9. - 24. 9. 2019

Zájezdu do Izraele a Jordánska jsem se zúčastnila s CK Avetour na doporučení svých přátel. Slyšela jsem jen samou chválu, takže jsem se velmi těšila. Dnes už můžu napsat, že také já budu zájezdy s CK Avetour do Izraele všem vřele doporučovat. Zážitky z krásných míst byly umocněny fundovaným výkladem našeho průvodce, Ing. Petra Moravce. Informace, které nám pan Moravec zprostředkovával během prohlídek navštívených míst i během přejezdů mezi nimi, byly vyčerpávající a týkaly se nejen historie, ale i současnosti, náboženství, politiky, běžného života v Izraeli, vše podáno zasvěceně a v souvislostech. Oceňuji pana Moravce také za perfektní organizaci celého pobytu a za velmi příjemné a laskavé vystupování. Určitě Izrael s CK Avetour ještě jednou navštívím.

Pavla a Karel

26.09.2019

Izrael

Dovolená Izrael, Jordánsko, Palestina

Byli jsme s Vámi na dovolené ve dnech 15.9.-25.9.2019. Byli jsme nadšeni především ze znalostí našeho průvodce p. Moravce, který je skutečně studnice informací o daných oblastech a jejich historií. Všem vřele doporučujeme.

Eva Jacková

25.09.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli, Palestině a Jordánsku

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat CK Avetour za úžasný poznávací zájezd do Izraele, Palestiny a Jordánska v září 2019. Sice pár dní bylo šílené vedro, ale o to víc jsme se těšili na relax v moři. Zájezd byl úžasný i díky našemu průvodci panu Antonínovi Vavříkovi, který nám vždy vše skvěle nejen vysvětlil a lidsky přiblížil a s čímkoliv vždy ochotně poradil a vždy se nám snažil vyjít maximálně vstříc. Let byl v pohodě, ubytování pěkné a jídlo výborné. Klidně bych se rozjela hned zpět, tahle cesta stála za to.

Jaromír Londin

25.09.2019

Izrael

Pouť po Izraeli a Palestině

Kolegové z našeho zájezdu do Svaté země se již k službám CK AVE Tour pochvalně vyjádřili. Připojujeme se k nim. Cestovní kancelář nám poskytla dokonalý servis po všech stránkách . Nemělo to chybu ba ani chybičku. Mgr. Václava Benešová je člověk na svém místě. Je vidět, že průvodcování je jejím posláním. Díky . Alena a Jaromír Londinovi

Jiří Buchta

24.09.2019

Izrael

Pouť do Izraele 8.9-20.9.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat CK panu Chválkovi ale také Mgr. Vendulce Benešové za velmi úžasný, historický a duchovní zážitek v Izraeli. Vendulka je nejlepší průvodkyně, kterou jsem mohl poznat již po druhé. Ještě jednou za vše velké díky. Za poutníky ze Slušovické farnosti.

Miroslav Zukerstein

22.09.2019

Izrael

poutní zájezd Izrael 8. - 20.9.2019

Do Izraele jsem se vypravil poprvé a vůbec poprvé na jakýkoliv poutní zájezd. A s klidným srdcem mohu říct, že všechna má očekávání byla mnohonásobně překonána. Tímto bych chtěl poděkovat CK Avetour a především paní Mgr. Vendulce Benešové za úžasný historický, kulturní, ale především duchovní zážitek. Paní Vendulka je ta nejlepší průvodkyně, jakou jsem dosud měl čest poznat, a to nejen díky svým vědomostem, přehledu, ale ochotě a srdečnému přístupu k nám, poutníkům. Vím jistě, že toto nebyla má poslední výprava do Svaté země, a doufám, že ta další bude opět s paní Vendulkou. :-D

Zdeněk Krbeček

06.07.2019

Izrael

Poznávací zájezd do Izraele 25.3-3.4.2019

Smekám před encyklopedickými znalostmi našeho průvodce pana ing.Moravce a děkuji..Izrael to je veliká nádhera.Doufám,že se tam ještě podívám opět s vaší agenturou.Děkuji.

Alena Kopáčková

10.06.2019

Izrael

Izrael 17. 5. - 27. 5.

Zájezd byl velmi zajímavý, průvodcovské duo otec + syn Novotní doplněné na místě panem Hájkem byli lidé na svém místě. I díky jim jsme měli možnost udělat si vlastní názor na tuto zajímavou zemi plnou kontroverzí. To, co jsme viděli a slyšeli, zaselo semínko a s chutí se nyní pídíme po dalších informacích. Zamrzelo nás však, že v rozporu s ohlášeným programem byly příliš akcentovány světské otázky a současnost a vynechala se pak místa, na která jsme se těšili (Nazaret, Kána Galilejská, popř. Ber Sheva). Program v pásmu Gazy byl časově předimenzovaný, návštěvu města Modiin doporučuji pro příště vynechat (čekali jsme zde určitě více než postát s paní Larisou v městském parku obklopeném paneláky), návštěvy kibuců byly sice zajímavé, ale určitě delší, než bylo plánováno, jistě by stačil jeden. Chápu, že jiný pohled má ten, kdo je v zemi poněkolikáté a turistická highlights má již za sebou, a jinak to vidí člověk, který je ve Svaté Zemi poprvé (a možná naposled), ale prioritou by mělo být dodržet ohlášený program.

Eva Lenertová

10.06.2019

Izrael

Poznávací zájezd do Izraele

Ve dnech 17.-27. 5. 2019 jsem měla možnost účastnit se zájezdu do Izraele. Program byl velice pestrý. Díky výbornému průvodci p. doc. Novotnému a jeho syna Michala jsem získala spoustu zajímavých informací o této nádherné zemi. Všem, kteří ještě váhají, zda se do Izraele vydat, Vaši CK vřele doporučuji.

Zbyněk Schmejkal

03.06.2019

Izrael

Izrael, květen 2019

Po zhruba dvaceti pěti letech jsem cestoval s cestovní kanceláří. Pauza byla způsobena mizernými zkušenostmi s nějakou CK a neschopným personálem v minulosti. Nyní, po letech, bych chtěl poděkovat vaší cestovní agentuře za skvělé služby a důvěryhodný přístup ke klientovi. Ohromnou zásluhu na mých pozitivních dojmech ze zájezdu mají také naši průvodci otec a syn Novotní a místní průvodce pan Chaim Hajek. Děkuji vám všem za skvělou dovolenou a mnoho nevšedních zážitků z Izraele.

Linda Pavlasova

30.05.2019

Izrael

Izrael kveten 2019

Velmi vydařený zájezd, za týden se toho stihlo mnoho. Úžasný pan průvodce Petr Moravec. Má neuvěřitelné znalosti místních podmínek, historie, zná veškeré souvislosti, opravdu doporučuji Izrael s ním. Děkujeme moc panu Petrovi Moravcovi a těšíme se že Avetour vymyslí pokračování zájezdu, pro Ty kteří na tomto základním poznávacím zájezdu už byli. S pozdravem, Pavlasovi

Cena včetně tax: 32.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
13.09. - 22.09.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko Izrael, Jordánská Petra, Eilat s koupáním v Rudém a 2x v Mrtvém moři + lanovkou na pevnost Masada a mnohem více... více zde »
Cena včetně tax: 23.490 Kč
délka pobytu:
8 dní

termín:
22.09. - 29.09.2021
2021 Izrael, Palestina Poznávací cesta po nejzajímavějších místech s relaxem u Středozemního a Mrtvého moře více zde »
Cena včetně tax: 29.990 Kč
délka pobytu:
12 dní

termín:
26.09. - 07.10.2021
2021 Izrael, Palestina Extra rozšířený poznávací program s koupáním ve Středozemním a Mrtvém moři + lanovkou na pevnost Masada více zde »
Cena včetně tax: 35.990 Kč
délka pobytu:
12 dní

termín:
03.10. - 14.10.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko TOP program po Izraeli, Palestině a Jordánsku s odpočinkem u Středozemního, Mrtvého a Rudého moře + jordánská Petra a další! více zde »
Cena včetně tax: 34.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
10.10. - 19.10.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko Objevte s námi historické a přírodní zajímavosti tří zemí s pobytem u Rudého a Mrtvého moře více zde »
Zobrazit další zájezdy