Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Miroslav Rochovanský

26.11.2018

Izrael

Izrael - Palestina 02-11.11.2018

Rád bych se podělil o skvělé zážitky z cestování po "Svaté zemi s Dr.Janáčovou. Hned první překvapení nás čekalo, když jsme minuli check point u ochranné zdi v Jeruzalémě a zamířili z Izraele do Palestiny na Západní břeh, kde jsme byli sedm dní ubytování v Betlémě. Skutečnost vypadá pochopitelně trochu jinak než ve většině zpravodajstvích, takže určitě zajímavá zkušenost. Program byl hodně náročný, někdy by bylo lepší možná něco vynechat, a mít více času na prohlídku. Ale zvládli jsme i výstup na Massadu, byť s lehkým nabouráním časového programu :-) Nejvíce mne tedy uchvátil Jeruzalém, kde jsme strávili 2,5 dne a teprve zpětně si vychutnávám zážitky prohlížením momentek a četbou různé literatury o tomto městě a dalších místech, která jsou mi mnohem bližší tím, že jsem je navštivil. A mnohá také ne, snad příště. Obrovský dík a obdiv Dr.Janáčové, na kterou mi zůstalo spousta dotazů :-)

Kovářovi

18.11.2018

Izrael

Izrael

Chtěli bychom poděkovat CK Avetour za fantastický týden 22.-28.10., který jsme prožili v Izraeli a především naší průvodkyni Andree Hrdličkové. Prokázala vynikající znalosti a vědomosti, především jí však děkujeme za ochotu pomoci, vynikající organizační schopnosti a obdivujeme ji za schopnost zvládnout tak velkou skupinu lidí. Kovářovi

Jiří Brabec

13.11.2018

Izrael

Izraeli

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce Janáčové za skvělý zážitek za zájezdu do Izraele v termínu od 2.11. do 11.11.2018. Její profesionalita je pověstná a já jsem měl tu čest se o tom již podruhé přesvědčit. Pokud bych měl hodnotit její výkon a empatii vůči účastníkům zájezdu při řešení nenadálých situací, dal bych jí sedm hvězdiček z možných pěti. Těším se na další zážitky. Děkuji Jiří Brabec

Andrej a Daniela

09.11.2018

Izrael

Dovolenka v Izraeli 25.10.-6.11. 2018

Perfektný zájazd naozaj poznávací. Výborne sme sa cítili boli sme výborná skupina s výborným fundovaným sprievodcom pánom Ing. Petrom Moravcom. Sme Vám vďační a cítili sme sa obohatení o mnohé informácie aj historické a politické, ktoré nám rozšírili náš pohľad na udalosti spojené až po moderný Izrael. Ubytovanie v Nazarete a Betleheme dobré, zodpovedajúce nášmu predpokladu skrátka bolo o nás perfektne postarané. Veľké ďakujeme !!!!!!!

Pavel Hořák

07.11.2018

Izrael

Výlet do Izraele

Smekám koloubouk nad výkonem průvodce Ing. Moravce. Má neuvěřitelné znalosti reálií, historie i současnosti o Izraeli. S klidem a úsměvem zvládal dokonale organizaci skupiny o 50 turistech. Mám jen jedno doporučení: osobně bych uvítal větší vyváženost programu ve prospěch poznávání současného života Židů v Izraeli. Mně se zdálo, že převládal arabský a palestinský živel Izraele.

Balajkovi

29.10.2018

Izrael

Izrael-Jordánsko

Dobrý den ve dnech 10.-22.10.2018 jsme se zúčastnili zájezdu do Izraele a Jordánska. Vaši CK jsme si vybrali na základě pochvalných recenzí a i na doporučení účastníků vašich zájezdů. Program byl sestaven výborně, sliboval návštěvu a prohlídku spousty zajímavých míst v obou zemích. Na cestu jsme se velmi těšili, ale jak je známo, zásadní na akci je průvodce. V našem případě to platilo stoprocentně. Externí průvodkyně paní Hana Kovaříková byla teoreticky připravena velmi dobře, ale v praktickém průvodcování to občas "drhlo". Počet účastníků téměř padesát lidí se občas zdál nad její síly. Na velmi exponovaných místech, co se týče počtu turistů, jako byl Jeruzalém, Betlém či Masada jsme její výklad téměř neslyšeli, obzvlášť, když začala hovořit dřív, než se kolem ní shromáždila celá skupina i ta, která pořizovala fotografie. Měla trochu problém s celkovou organizací, pokyny byly občas nejednoznačné, nedokázala přerušit výklad našeho arabského spoluprůvodce, který byl občas hodně obšírný v angličtině a její překlad pak jen několika slovný. Velmi nás mrzelo, že jsme v Jeruzalémě nedostali mapy města a až teprve poslední den, těsně před odjezdem, je pro nás objevila jedna naše spoluúčastnice v informačním centru a všem nám je rozdala. I odjezd na letiště při cestě domů byl poznamenám malým incidentem. Paní Hana se nedomluvila s řidičem autobusu a ten nás dovezl k terminálu č.3 místo k terminálu č.1, takže jsme byli nuceni se i s kufry namačkat do letištního autobusu a absolvovat cestu z jednoho místa na druhé. Když čteme recenze a chválu na vaše kmenové průvodce pana ing. Hrdličku či ing. Moravce, docela to zamrzí, že zrovna naší skupině byla přidělena externí průvodkyně ing. Hana Kovaříková, která nám přiznala, že na některých místech je jako my poprvé. Vzhledem k tomu, že nemá hlas jako zvon, možná by bylo dobré uvažovat o pořízení Intercomu pro průvodce i účastníky a paní průvodkyně by mohla mít nad hlavou deštník, hůlku nebo vlaječku?! Tuto naši připomínku berte prosím jako podnět pro zlepšení služeb pro příští zájezdy. Izrael je zajímavá země a její poznání určitě splnilo naše představy a co teprve jordánská Petra! Do budoucna přejeme vaší CK Avetour nadále spoustu jen spokojených zákazníků. Manželé Balajkovi

Zdena a Bořivoj Župovi

21.10.2018

Izrael

Poznávací zájezd do Izraele

Vážení, právě jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Izraeli a nemůžeme ho hodnotit jinak než jedničkou s hvězdičkou. Absolvovali jsme již řadu zájezdů podobného typu (Skotsko, Madeira, Egypt, Maroko) a proto můžeme zasvěceně hodnotit. K bohatému programu, ubytování a stravě není co dodat. Tou hvězdičkou je pan Ing. Petr Moravec se svými odbornými znalostmi, které dovede výborně prezentovat a svým nesmírně lidským a empatickým projevem si nás dokázal získat. Podařilo se Vám najít průvodce, který se pro svou práci narodil. Děkujeme za úžasný zážitek a přejeme klientům Vaší cestovky více takových zájezdů. Manželé Župovi.

Eva Hynštová

16.10.2018

Izrael

Izrael 2. - 9.10.2018

Chtěli jsme poděkovat CK Avetour za skvělou organizaci zájezdu a zvlášť průvodci panu Ing. Petru Moravcovi. Ohromil nás vším: svými neuvěřitelnými znalostmi izraelských reáliích, orientací v historii i v té nedávné, v biblických příbězích a v samotném místě. Z výkladu bylo znát, jak pečlivě se pan Ing. Moravec na cestu připravuje:, nebývá obvyklé používat při výkladu i doprovodné obrazové materiály. Jeho slovní projev je nadmíru kultivovaný. Svým klidným projevem zaručuje i klidný, bezchybný průběh. Příjemný nám byl i lidský a vstřícný přístup k nám všem. Nejlepší průvodce, s jakým jsme se dosud setkali.

Famfulíkovi

14.10.2018

Izrael

Izrael, Palestina

Zúčastnili jsme se v době od 2.10.2018 do 9.10.2018 poznávacího zájezdu po Svaté Zemi. Popisovat detailně všechny prožitky je obsahově na několik stran. Tak to shrnu do jednoho slova: "fantastické". Navštívili jsme spoustu míst, které měly zásadní vliv na naší kulturu. Co je vždy ale na takovéto akci zásadní, je průvodce. Pan Ing.Moravec, který byl tím naším, je vzorovým příkladem, jak takový průvodce má vypadat. Po stránce odborné, ale i lidské. Jeho přičiněním jsme byli neustále a průběžně informováni o všech historických i programových událostech. Navštívenou zemi zná opravdu podrobně. A tak jsme se vrátili, nejen zásluhou CK, ale především i jeho, naplněni informacemi a úžasnými zážitky. Děkujeme a vřele doporučujeme těm, kteří popřípadě váhají nás následovat. Návštěvou Izraele si člověk udělá reálnou představu nejen o této zemi, ale i o současném dění ve světě.

Zdena Doušová

14.10.2018

Izrael

Dovolená v Izraeli

Úžasná dovolená díky výbornému průvodci Ing. Moravcovi, který je skvělým znalcem historie i současnosti Izraele! Vřele doporučujeme zájezd pod jeho vedením. Zdena a Jaroslav Doušovi

Milan Vozka

13.10.2018

Izrael

Dovolená v Izraeli

Ve dnech 2.-9.10.2018 jsme se s manželkou zúčastnili zájezdu do Izraele organizovaného CK Avetour a Mamut Tour. Zájezd hodnotíme jako jeden z nejlepších , které jsme dosud absolvovali. Dokonalá organizace ,ideálně rozvržený denní program a to vše doplněno starostlivostí a úžasnými znalostmi průvodce ing.Petra Moravce z něj udělaly zcela nadstandardní zážitek. Rádi bychom touto cestou poděkovali a doporučili jeho absolvování těm, kteří se rozhodují kam vyrazit. Vozkovi

miloš jurikovský

10.10.2018

Izrael

Izrael - Jordánsko 23.9. - 2.10.2018

Chtěl bych touto cestou poděkovat za nádherné zážitky, skvělý zájezd a výborný program.Velké poděkování patří naší průvodkyni paní V. Benešové, která s velkou profesionalitou zvládla 48 lidí ,toužících po zážitcích a nových poznání.Její obrovské znalosti, velkou trpělivost , aby všichni účastníci byli spokojeni za to jí patří velké poděkování!!! jedním slovem bylo to nádherné - děkujeme Juřikovský Miloš - Věra Ostrava

Cena včetně tax: 29.990 Kč
délka pobytu:
13 dní

termín:
08.09. - 20.09.2019
2019 Izrael, Palestina Poutní zájezd do Svaté země s mimořádně bohatým programem! V ceně lanovka + vstup na Masadu více zde »
Cena včetně tax: 28.490 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
13.10. - 23.10.2019
2019 Izrael, Palestina Jedinečný zájezd s oslavou židovského svátku Sukot doplněný přednáškami v doprovodu Mgr. Karla Hrdličky! více zde »
Cena včetně tax: 31.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
18.11. - 27.11.2019
2019 Izrael, Palestina, Jordánsko S odletem z Vídně a transferem z Brna na letiště a zpět zdarma! více zde »
Cena včetně tax: 25.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
19.11. - 29.11.2019
2019 Izrael, Palestina Extra rozšířený bohatý poznávací program po Izraeli a Palestině včetně lanovky a vstupu na pevnost Masada více zde »
Cena včetně tax: 30.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
01.12. - 10.12.2019
2019 Izrael, Palestina, Jordánsko Odlet z Vídně s transferem z Brna na letiště ve Vídni a zpět! V doprovodu českého průvodce! více zde »
Zobrazit další zájezdy