Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Tomáš Rozsíval

07.04.2019

Izrael

Izrael 25. 3 až 3. 4.

Dobrý den, jeli jsme na doporučení na zájezd do Izraele s panem Petrem Moravcem a výsledek předčil naše očekávání. Myslím, že doposud žádná zahraniční dovolená nám nepřinesla tolik informací a zároveň pohody. Zásluhou pana Moravce jsme prožili krásných 9 dní organizovaných s příjemným lehkým nadhledem zároveň ovšem s velmi fundovaným a věcným komentářem zahrnujícím jak popis momentálně se blížící památky a zároveň historických souvislostí k památce vázaných. Moc děkujeme!

Alena Sikorová

06.04.2019

Izrael

Izrael, Palestina 25.3-3.4.2019

Recenze většinou nepíši, ale udělám výjimku...snad pomůže těm, kteří ještě váhají, zda navštívit Izrael a zda svěřit svoji touhu po poznání cestovní kanceláře Avetour. Organizace zájezdu byla perfektní. Program zájezdu naplnil srdce všech. Izrael je země plná geografických, politických, národnostních, náboženských a kulturních rozmanitostí. S hlubokou znalostí všech těchto rozmanitostí nás po celou dobu zájezdu provázel Petr Moravec. Jeho profesionální a zároveň osobní přístup zážitky ještě umocnil. Neváhejte, jeďte, zájezd Vás obohatí a možná ve Vás, stejně jako ve mě, probudí hlubší zájem o zemi zaslíbenou. Petře, díky, je to především Tvoje zásluha:-).

Ctirad Navratil

06.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Se zajezdem jsem byl moc spokojeny. Jednak jsme videli opravdu hodne zajimavych mist a navic pruvodce p. Moravec, ktery me neprestal udivovat svymi vseobecnymi ale pritom detailnimi znalostmi o Izraeli (historii, politice, nabozenstvi ...), k nim pridal spoustu zajimavych informaci. To vse mocne prevysilo skutecnost, ze jme meli horsi pocasi. Tento zajezd a pana pruvodce vrele doporucuji.

Hana Lukešová

05.04.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli 25.3.-3.4.2019

Dobrý den, děkuji cestovní kanceláři AVE TOUR i panu Ing. Petrovi Moravcovi za vynikající výklad, zájezd byl plný faktů, navštívili jsme spoustu památek, zkrátka dovolená snů.

V.Soucek

05.04.2019

Izrael

Izrael 25.3.-3.4.2019

Ještě se budeme dlouho vzpamatovávat z přívalu zážitků,pocitů,ale hlavně nevyčerpatelných skvělých informacích o zemi,náboženstvích,zajímavostech o každém navštíveném místě(a že jich bylo!)od skvěle připraveného průvodce p.ing.Moravce.Vřele doporučujeme všem,kteří chtějí poznat nová místa!!! Ještě jednou děkujeme za profesionálně připravenou dovču!!!

Helena Mocková

27.03.2019

Izrael

dovolená v Izraeli

Vrátili jsme se velmi spokojeni, zájezd měl nabitý program doplněný skvělými znalostmi našeho průvodce pana Moravce. Ubytování dostačující, strava výborná. Dozvěděli jsme se o Izraeli a Palestině maximum, co jsme se za tu krátkou dobu 8 dnů mohli dozvědět. Budeme určitě doporučovat vaše zájezdy svým přátelům a známým. Děkuji Helena Mocková

Mgr.Olga Tenorová

25.03.2019

Izrael

Izrael 11.3. - 18. 3. 2019

Dobrý den, dovolte, abych se i já podělila se svými zážitky z poznávacího zájezdu do Izraele.Byl to nádherný zájezd plný rozmanitých zážitků.Dokonalá organizace, příjemné bydlení.Osobně jsem byla nadšená naším průvodcem - p.P.Moravcem.Jeho hluboké znalosti historie, jazykové schopnosti a kultivovaný projev mě doslova učarovaly.K tomu příjemný a pohodový vztah k lidem. Děkuji. Budu velmi ráda vzpomínat! Olga T.

Eva Tefrová

22.03.2019

Izrael

Poutní zájezd

Hezký den , zúčastnila jsem se poutního zájezdu do Izraele - 12.3.-21.3. Nádherný zájezd s božským průvodcem Mgr. Karlem Hrdličkou . Jeho vědomosti , jazyková vybavenost , organizační schopnosti , ochota , jsou prostě neuvěřitelné . A zvládnout odprůvodcovat skupinu zhruba 50 lidí - všechna čest . A to vše s úsměvem a laskavým humorem ...Takového průvodce nikde jinde nenajdete ! Moc děkuji za nádherný zájezd a přeji vám ještě mnoho spokojených klientů ..... Šalom Eva Tefrová

Milena Vašíčková

21.03.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli a Palestině

S kanceláří AVETOUR jsem jela poprvé a věřím, že to nebude naposledy. Dovolená splnila má očekávání a v lecčem i předčila. Především bych chtěla vyzdvihnout práci našeho průvodce, Petra Moravce, který byl nejen skvěle připraven, ale i vždy dobře naladěn. Děkuji. Milena V.

Mgr. IVANA SUŠIĆOVÁ

20.03.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli a Palestině.

Ve dnech 21.- 28.2.2019 jsem byla na poznávacím zájezdě v Palestině a Izraeli. Naším průvodcem byl pan Mgr. Karel Hrdlička a já jsem byla úplně nadšená, protože lepšího průvodce jsem nezažila. Velmi obdivuji jeho znalosti historie, prostředí, politiky, geografie. Hodně jsme toho za ten týden viděli a poznali. Obdivuhodné jsou také jazykové znalosti Mgr. Hrdličky, protože kromě světových jazyků hovoří plynule hebrejsky, arabsky (včetně dialektové arabštiny) a také dialektem palestinské arabštiny. Dovede všechno zařídit, vyřídit. S takovým průvodcem velmi ráda zase pojedu na nějaký zájezd. A vřele ho všem doporučuji. Ivana Sušićová z Olomouce

Jitka Bláhová

14.03.2019

Izrael

Poznávací zájezd Izrael 14.-21.2.2019

Dovolte mi Vám poděkovat za nádherný zájezd plný úžasných zážitků. Byli jsme velmi spokojeni s celou organizací. Moc příjemný byl rodinný hotel, kde jsme byli ubytování. Ten pocit usínat a probouzet se v takovém městě jako je Betlém. Snídat a večeřet jako na návštěvě u dobrých známých. Velké štěstí jsme měli na úžasnou průvodkyni Katarínu, jejíž znalosti byly skvělé a přístup vesměs laskavý. I místní průvodkyně Henrieta byla velmi komunikativní, vždy ochotná pomoci. A zmínit musím i řidiče autobusu na místě, který se o nás staral doslova jako o vlastní rodinu. Ještě stále nám některá místa, informace, prožitky dobíhají. Rozhodně jsme v této zemi nebyli naposledy a rozhodně jsme naposledy necestovali s Avetour :). Vaše nabídky jsou tak lákavé, inspirující. Tedy se moc těšíme na příště.

Tomáš Mařík

08.01.2019

Izrael

IZRAEL - JORDÁNSKO 15. 11. - 25. 11. 18

Tyto dvě odlišné země jsem měl dlouho v cestovatelském hledáčku a díky vaší CK jsem si celých 10 dní nadmíru užíval perfektně stanovený a naplánovaný harmonogram cesty a vybraných míst v obou zemích. Díky vaší průvodkyni Andr. Hrdličkové všichni v naší skupině měli perfektní výklad historie i zajímavostí k daným místům . Od rána do večera to byl každý den plný zážitků a možností i pořízení zajímavých fotografií . Hotely i strava byly na místní poměry na velmi dobré úrovni . Pokud bych si organizoval dovolenou sám , určitě bych nestihl vše navštívit za stejnou dobu . Všem doporučuji CK Avetour. Ještě připojím pár fotek. TM

Cena včetně tax: 32.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
13.09. - 22.09.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko Izrael, Jordánská Petra, Eilat s koupáním v Rudém a 2x v Mrtvém moři + lanovkou na pevnost Masada a mnohem více... více zde »
Cena včetně tax: 23.490 Kč
délka pobytu:
8 dní

termín:
22.09. - 29.09.2021
2021 Izrael, Palestina Poznávací cesta po nejzajímavějších místech s relaxem u Středozemního a Mrtvého moře více zde »
Cena včetně tax: 29.990 Kč
délka pobytu:
12 dní

termín:
26.09. - 07.10.2021
2021 Izrael, Palestina Extra rozšířený poznávací program s koupáním ve Středozemním a Mrtvém moři + lanovkou na pevnost Masada více zde »
Cena včetně tax: 35.990 Kč
délka pobytu:
12 dní

termín:
03.10. - 14.10.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko TOP program po Izraeli, Palestině a Jordánsku s odpočinkem u Středozemního, Mrtvého a Rudého moře + jordánská Petra a další! více zde »
Cena včetně tax: 34.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
10.10. - 19.10.2021
2021 Izrael, Palestina, Jordánsko Objevte s námi historické a přírodní zajímavosti tří zemí s pobytem u Rudého a Mrtvého moře více zde »
Zobrazit další zájezdy