Jsme tu pro vás již od roku 1993
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Slideshow Image 1 IZRAEL Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Jan Kubiče

03.12.2019

Izrael

Izrael 5-11.11.2019

Skvělý zájezd s vynikajícím průvodcem panem Vavříkem. Hlavně díky jemu jsme měli bezprostřední kontakt s navštívenou destinací.Jeho znalosti historie, místních poměrů byly neskutečné.Některé dlouhé přesuny busem oživil spoustou zajímavostí spolu s vtipnými historkami. Moc ho proto chválíme a rádi se příště zúčastníme dalších zájezdů,které povede..

Hana Hoskovcová

02.12.2019

Izrael

Poutní cesta do Izraele a Jordánska 17-28.11.2019

Děkujeme tímto za skvělou organizaci a především za zasvěcený a poutavý výklad o Svaté zemi Mgr. Benešové na naší pouti. Bylo to prostě bezvadné. Hoskovcová

Libuše Veselá

30.11.2019

Izrael

Izraeal, Palestina

Ráda bych poděkovala za krásné zážitky, zvláště velké díky Antonínu Vavříkovi,má obrovské znalosti, bezpečně nás provázel na území Izraele a Palestiny. Vhodně zvolené časy nám umožnily památky navštívit bez davů a v přijatelné venkovní teplotě.Všem doporučuji, je to krásná a bezpečná země. Děkujeme moc a určitě zase pojedeme s Avetourem Manželé L.a J.Veselí

Blanka Hlubučková

27.11.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli od 5.11.-12.11

Chtěli bychom s manželem poděkovat za vstřícnost a úžasné zážitky Bc.Antonínu Vavříkovi, který jako průvodce dokázal poučit i pobavit. Jeho znalosti byly nevyčerpatelné a organizace perfektní. Bylo by milé, kdyby u zájezdů AVETOUR přímo uváděla, který z průvodců bude provádět.Děkujeme a rádi bychom se do Izraele vrátili pro další nové zážitky, pokud AVETOUR připraví další zájezdy s jiným programem.

lenka sajdlova

25.11.2019

Izrael

Poznávací dovolená Izrael - 10.-18.11.2019

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování jedinečného zážitku poznání Izraele. Program moc pěkný, viděli jsme toho spoustu. Zároveň tímto moc děkujeme průvodkyni Blance Mikolášové, která nám po celou dobu přibližovala navštívená památná místa. Blanka je velice milá, vstřícná, její znalosti jsou rozsáhlé a nepřekonatelné, doplňující dotazy vždy bez problému zodpověděla. Blanko, díky moc! Vaše cestovní kancelář v ní má velkou přidanou hodnotu. Lenka Sajdlová + Zdeněk Balcar.

Renata Knoflíčková

25.11.2019

Izrael

Izrael 11.11. - 18.11. 2019

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala CK Avetour za krásný poznávací zájezd do Izraele. Všem doporučuji. Ubytování soukromém,hezkém,příjemném hotelu San Antonio. Všichni zaměstnanci a p. majitel jsou moc milí a dodávají příjemnou a pohodovou náladu.Jidlo bylo dobré, maso, ryba, zel. saláty, rýže, brambory, vždy jsme si vybrali a pochutnali si. Pokoje jsou pěkné, čisté, každý den uklizené. Průvodkyně Blanka Mikolášová a její skvělá organizace,všech výletů,milé chování ke klientům, strhující výklad a znalosti o Izraeli,nás naprosto, ačkoliv nejsme nabožně založeni pohltil. P. Blance a p. majiteli hotelu,také moc děkuji za obrovskou pomoc a podporu, kdy můj přítel 4 den dostal vážné zdr. problémy (MM) a byl hospitalizován a následně operován. A právě tady, bych ráda vyzdvihla naprostou profesionalitu, lidskost, empatii, v mém případě i obejmuti a dodání síly od p. Blaničky, kdy naprosto s přehledem zvládla nejen nadále svou práci, ale maximum udělala i pro nás. Ačkoliv jsme si Izrael z pohledu historie, užili pouze 3dny,přesto to byl pro nás krásný zájezd. Moc děkuji Renata Knoflíčková. Ráda se vrátím

Roman Decastello

21.11.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli 11. 11. - 18. 11. 2019

Velice rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat průvodkyni Blance Mikolášové za vynikající organizaci všech výletů, péči a především za perfektní výklad. Hluboce se skláníme před jejími znalostmi. Vynikající poznávací zájezd podtržený výbornou průvodkyní. Děkujeme, rodina Decastello

Jana Demelová

19.11.2019

Izrael

Izrael 11.11.-1.11.2019

Nádherný zájezd, který předčil všechna naše očekávání. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat naší průvodkyni Blance Mikolášové za její milý a vysoce profesionální přístup, hluboké znalosti,které nám dovedla velmi srozumitelně zprostředkovat, za její trpělivost ke všem účastníkům zájezdu a zejména za to, jak bravurně zvládla zorganizovat celý náročný program pro velkou skupinu lidí. Klobouk dolů ! Vše se nám velmi líbilo a se vším jsme byli spokojeni - program zájezdu, rodinný hotel San Antonio v Betlémě s přátelským personálem a výbornou stravou, i přeprava pohodlnými autobusy. Byl to pro nás náročný program i vzhledem k našemu věku (61, 65, 72, 84), ale vše jsme zvládli a vrátili jsme se domů nadšeni a plni nezapomenutelných dojmů ze Svaté země. Děkujeme ještě jednou CK Avetour a zejména naší průvodkyni Blance Mikolášové ! manželé Demelovi ze Vsetína + Antonie Šárová a Ludmila Pilátová z Nového Jičína.

Vladimír Klescht

15.11.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli

Dovolená v Izraeli s CK Avetour, kterou jsme absolvovali minulý týden, neměla nejmenší chybu. Naprosto skvělá organizace, všechno klapalo jako hodinky a zcela bez konkurence byl náš průvodce, Bc. Antonín Vavřík (který byl od prvního dne pro všechny Toník či Tonda) Tonda je chodící encyklopedie a i když mám o Izraeli, Palestině, historii křesťanství a židovství hodně načteno, dozvěděl jsem se mnoho nových a velmi zajímavých informací. Jsem poměrně náročný klient, ale dovolenou s CK Avetour jsem si i s manželkou velmi užil a můžu jedině vřele doporučit.

Kateřina Konopásková

11.11.2019

Izrael

Izrael a Palestina okruh

Celý zájezd probíhal bez nejmenšího zaškobrtnutí. Pan průvodce Moravec byl fundovaný a zásoboval nás příjemným přívalem informací historických, biblických ale i ze současnosti. Veliká spokojenost.

Šachlovi

07.11.2019

Izrael

Dovolená v Izraeli

Zvládnout plný autobus různých osobností, věku i fyzické zdatnosti vyžaduje silnou osobnost, a to náš průvodce -pan Moravec- byl. K tomu jsme se dozvěděli podrobnou historii křesťanství, judaismu, islámu, Římské říše i historii oblastí, kde jsme se pohybovali. Když se k tomu přidal i komunikativní řidič a izraelský průvodce, kteří se chtěli naučit česká slova, tak bylo v autobuse veselo. Rozhodně jsme poznali zemi, kam stojí za to se vrátit. Děkujeme.

Helena Pinková

16.10.2019

Izrael

Izrael

Před několika dny jsem se vrátila z Izrale plná zážitků a dojmů, která jsem ještě nestačila vstřebat. Je to také a hlavně díky úžasnému panu průvodci panu Ing. Petru Moravcovi,který má hluboké znalosti historie i současného života v Izraeli, které dokázal dokonale skloubit s perfektní organizací a to s velkým šarmem, vtipností a kultivovaným projevem. Jsem si jista, že měl promyšlenou téměř každou minutu, kam nás zavede, abychom toho viděli a zažili co nejvíce. CK Avetour je nepochybně jedničkou mezi cestovními kancelářemi a bez zaváhání ji doporučuji každému, kdo se chystá na podobnou dovolenou.

NOVINKA
Cena včetně tax: 45.990 Kč
délka pobytu:
13 dní

termín:
09.11. - 21.11.2023
2023 Jordánsko, Izrael a Palestina + Akaba Ultra dlouhá nová cesta Jordánskem, Izraelem a Palestinou s relaxem v Akabě = dva zájezdy v jednom v doprovodu českého průvodce více zde »
NOVINKA
Cena včetně tax: 27.990 Kč
délka pobytu:
8 dní

termín:
21.11. - 28.11.2023
2023 Izrael, Palestina Nový poznávací okruh po Izraeli a Palestině s koupáním ve Středozemním a Mrtvém moři. Zájezd doprovází český průvodce. více zde »
Cena včetně tax: 36.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
30.06. - 10.07.2023
2023 Izrael, Palestina, Jordánsko Záloha pouze 990 Kč! Speciální letní poznávací zájezd s bohatým programem a koupáním v Rudém, Mrtvém, Středozemním a Galilejském moři více zde »
Cena včetně tax: 34.990 Kč
délka pobytu:
10 dní

termín:
05.09. - 14.09.2023
2023 Izrael, Palestina Rozšířený poznávací zájezd s návštěvou historických památek a koupáním v Mrtvém a Středozemním moři v doprovodu vynikajícího českého průvodce! více zde »
Cena včetně tax: 39.990 Kč
délka pobytu:
11 dní

termín:
18.09. - 28.09.2023
2023 Izrael, Palestina, Jordánsko Záloha pouze 990 Kč! Objevte historická místa s odborníky na Blízký východ. Zájezd doprovází erudovaný průvodce! více zde »
Zobrazit další zájezdy